RENAULT CLIO E-TECH FULL HYBRID

ma wszystko to co Clio i dodatkowo napęd hybrydowy

SILNIKI

CLIO E-TECH HYBRYDA: NOWY STANDARD HYBRYDY


9d5ea3158a.webp

Do 80% jazdy miejskiej w trybie elektrycznym


Doświadcz niespotykanych wrażeń z prowadzenia pojazdu elektrycznego. Clio E-Tech hybryda łączy silniki: elektryczny i spalinowy w wyjątkowo efektywnej, automatycznej skrzyni biegów Multi-mode. Wynik: rozruch zawsze w trybie elektrycznym, 80% czasu jazdy miejskiej w trybie elektrycznym oraz przyjemność ciszy pojazdu elektrycznego.

d819324340.jpg

Oszczędność w mieście i na autostradzie


Przesiadając się do hybrydy, oszczędzasz na paliwie zarówno na autostradzie, jak i w mieście, gdzie zużycie paliwa może być mniejsze nawet o 40% w porównaniu z silnikiem spalinowym. Clio E-Tech hybryda zapewni Ci również wyjątkowo odprężającą podróż: duży zasięg, brak konieczności ładowania... oraz komfort i praktyczność Clio!

73d56ebe99.jpg

Nowe wrażenia z jazdy


Clio E-Tech hybryda zapewni Ci przyjemność oraz bezpieczeństwo w trakcie dynamicznych przyspieszeń, dzięki łącznej mocy 140 KM. Wyjątkowa reaktywność silników elektrycznych w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów Multi-mode pozwala na szybkie ruszanie i płynną zmianę biegów. Skorzystaj z różnych trybów MULTI-SENSE, aby spersonalizować swoje wrażenia z jazdy.